Jihlava: Po tiché zimě vítáme ptačí zpěv

03.05.2023 7:29 | Tisková zpráva

Tradiční procházka s ornitoložkou se bude konat 6. května. Sraz je v 8 hodin ráno na křižovatce ulic Smrčenská a Slavíčkova, nedaleko zastávky autobusu MHD č. 2. Trasa bude mít 5 km a budou připraveny také hry pro děti a dospělé.

Jihlava: Po tiché zimě vítáme ptačí zpěv
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Statutární město Jihlava a Česká společnost ornitologická srdečně zvou na letošní vítání ptačího zpěvu, které se koná v sobotu 6. května 2023 v 8:00 hodin v Jihlavě na křižovatce ulic Smrčenská a Slavíčkova (nedaleko zastávky autobusu MHD č. 2).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Jihlava , kraj Vysočina

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

20:36 Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

Po celý červenec probíhá čipování nádob na směsný odpad. Přistavujte prosím své popelnice v den svoz…