Jihlava: Po tiché zimě vítáme ptačí zpěv

03.05.2023 7:29 | Tisková zpráva
autor: PV

Tradiční procházka s ornitoložkou se bude konat 6. května. Sraz je v 8 hodin ráno na křižovatce ulic Smrčenská a Slavíčkova, nedaleko zastávky autobusu MHD č. 2. Trasa bude mít 5 km a budou připraveny také hry pro děti a dospělé.

Jihlava: Po tiché zimě vítáme ptačí zpěv
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Statutární město Jihlava a Česká společnost ornitologická srdečně zvou na letošní vítání ptačího zpěvu, které se koná v sobotu 6. května 2023 v 8:00 hodin v Jihlavě na křižovatce ulic Smrčenská a Slavíčkova (nedaleko zastávky autobusu MHD č. 2).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

22:09 Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

Po necelém roce byla dokončena revitalizace Jiráskových sadů v oblasti od ulice Gen. R. Tesaříka po …