Jindřichův Hradec: Klub historie letectví zve na tradiční setkání

16.08.2015 17:27 | Zprávy
autor: PV

V sobotu 22. srpna 2015 se v Jindřichově Hradci uskuteční již XXII. Setkání čs. válečných a poválečných letců u příležitosti 71. výročí letecké bitvy nad Jindřichohradeckem z 24. srpna 1944.

Jindřichův Hradec: Klub historie letectví zve na tradiční setkání
Foto: Pocasi-volary.cz
Popisek: Letecký pohled na Jindřichův Hradec

9,30 - návštěva Leteckého muzea Deštná, přivítání hostů starostou města Deštná Davidem Šaškem

11,00 - kaple sv. Maří Magdaleny v Jindřichově Hradci, přijetí hostů starostou města Jindřichův Hradec Ing. Stanislavem Mrvkou - slavnostní křest pamětní medaile k 70. výročí, osvobození města Jindřichův Hradec čs. letci RAF, - koncert hudebního seskupení Trumpet Tune, produkce české klasické hudby a evergreenů z období II. sv. války

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodonín: Senioři se zapojili do celostátní akce Pochod pro mozek

22:05 Hodonín: Senioři se zapojili do celostátní akce Pochod pro mozek

Ani nepříznivé počasí neodradilo v pátek sportovní oddíl Seniorů Hodonín od zapojení do celostátní a…