Jindřichův Hradec: Místo některých trávníků budou centrum zdobit trvalkové záhony

27.11.2020 12:59 | Zprávy

Na Masarykově náměstí a v Pravdově ulici jsou nově vysázeny trvalkové záhony. Dosud travnaté plochy na třech místech nahradily záhony, které pokvetou od jara do podzimu a poutat pozornost budou i v zimě.

Jindřichův Hradec: Místo některých trávníků budou centrum zdobit trvalkové záhony
Foto: jh.cz
Popisek: Pohled na Jindřichův Hradec

Trvalkové záhony se osvědčily už na sídlišti Vajgar, takže s jejich výsadbou pokračujeme i na dalších místech. Záhony lépe zadržují vodu než posekaný trávník, proměňují se, jsou pestré a lákají třeba také motýly.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vsetín: Starosta předal dar a popřál zdravotníkům

22:42 Vsetín: Starosta předal dar a popřál zdravotníkům

Potřeby pro pacienty oddělení následné péče v hodnotě třicet tisíc korun předal starosta Jiří Čunek …