Karlovy Vary: Letní dětský tábor Vladař se i letos dočkal dalších vylepšení

25.07.2018 19:45 | Zprávy

Po loňské návštěvě letního dětského tábora na Vladaři se vedení města rozhodlo investovat do nutných oprav a vylepšení, aby byl provoz tábora i nadále udržitelný.

Karlovy Vary: Letní dětský tábor Vladař se i letos dočkal dalších vylepšení
Foto: Hana Čechová
Popisek: Karlovy Vary, pohled na město z výšky

Největší suma směřovala do horního objektu tábora – dřevostavby, která slouží jako klubovna a v případě mimořádně nepříznivého počasí i k ubytování osadníků. Vloni už byl objekt prakticky nepoužitelný.  Další kritickou položkou pak je zásobování tábora kvalitní vodou, byla tedy potřeba studna s odpovídající kapacitou.

Oprava dřevostavby včetně výplní, protipožárních dveří a elektroinstalace znamená náklady ve výši 2,1 miliónu, po tábornické sezóně bude z této částky ještě třeba dokončit opláštění. Zřízení třicetimetrové vrtané studny stálo 200 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Rybáři vyčistili Pávovský rybník

16:47 Jihlava: Rybáři vyčistili Pávovský rybník

Okolí nejnavštěvovanějších městských rybníků v Jihlavě je každoročně terčem stížností kvůli rozházen…