Cílem je opravit poškozené úseky a zajistit bezpečnější a pohodlnější pohyb návštěvníků po areálu. Na obnovu cest využije město finanční prostředky ve výši 1,3 milionu korun, které se podařilo ušetřit při rekonstrukci části ulice 5. května a parkování v Husově ulici.
Práce zahrnují odfrézování poškozených částí stávajícího povrchu a položení nové vrstvy v místech, kde je to potřeba. Po dobu realizace lze očekávat zhoršenou přístupnost některých úseků, stejně jako dočasně zvýšenou prašnost a hlučnost. Úpravy by měly být dokončeny nejpozději v pondělí 27. října, aby co nejméně zasáhly období před Dušičkami.
Děkujeme návštěvníkům za pochopení a trpělivost během prováděných úprav, které povedou ke zlepšení technického stavu i vzhledu hřbitovních komunikací.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV