Karlovy Vary: Město opravuje chodníky, pracovat se bude i na vozovce Chebského mostu

21.04.2021 16:43

Opravy městských komunikací pokračují. V těchto dnech jsou práce zaměřeny na chodníky, následovat bude další odstraňování výtluků a v první polovině května se kvůli dílčím opravám povrchu uzavře Chebský most.

Karlovy Vary: Město opravuje chodníky, pracovat se bude i na vozovce Chebského mostu
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

„Vytipovali jsme úseky chodníků, které jsou ve špatném stavu a patří mezi frekventované. Přihlédli jsme také k podnětům občanů, kteří nám průběžně závady a nebezpečné výmoly hlásí. Do poloviny května opravíme přes 600 metrů chodníků, další budou následovat v průběhu letních prázdnin a v září,“ upřesňuje náměstek primátorky Petr Bursík. Opravy už jsou dokončeny v ulicích Moskevská a Sportovní, pracuje se v ulici Petra Velikého, v následujících dnech dojde na části chodníků v ulicích Sibiřská, Východní, Konečná a u pošty u Horního nádraží.

Pokračovat budou také opravy výtluků na komunikacích ve správě města. A v květnu budou silničáři pracovat na Chebském mostě, na kterém je nutné opravit dilataci a vyfrézovat vyjeté koleje a některé poškozené plochy. Práce most na zhruba 14 dní uzavřou.

„Jsme si vědomi, že to bude představovat komplikace v dopravě s ohledem na uzavírku rekonstruovaného Dvorského mostu. Ale jedná se o nevyhnutelné zásahy, které musíme v rámci nezbytné údržby Chebského mostu udělat. Protože bude pod povrchovou směs pokládána speciální pružná hmota, kterou není možné aplikovat po pruzích, je třeba most úplně uzavřít, vysvětluje Petr Bursík a prosí motoristy o trpělivost.

Uzavírka a oprava vozovky Chebského mostu je předběžně naplánována od 10. do 23. května.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Nová parkovací místa budou v centru

10:41 Ústí nad Labem: Nová parkovací místa budou v centru

Stavba záchytného parkoviště pro dlouhodobé parkování vznikne na ploše bývalého autobazaru v Přístav…