Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Nádherný 200 let starý a 35 metrů vysoký buk (koruna má 25 metrů na šířku a ještě o půl metru více na výšku, kmen necelých 5 metrů průměr) z karvinského Černého lesa je mezi 12 finalisty soutěže o Strom roku, vyhlašované už podvanácté brněnskou Nadací Partnerství.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.
Po loňském úspěchu připravila městská knihovna další ročník Festivalu četby, který bude nově spojen …