Krnov: Výstupem podpoříme parkinsoniky

25.03.2019 14:05

U příležitosti Světového dne Parkinsonovy nemoci pořádá Parkinson klub Krnov ve čtvrtek 11. dubna Třetí tulipánový jarní výstup na Cvilín.

Krnov: Výstupem podpoříme parkinsoniky
Foto: Krnov.cz
Popisek: Krnov
reklama

Připojit se může každý – pacienti s Parkinsonovou nemocí, jejich rodinní příslušníci, sympatizující přátelé, známí i neznámí. „Účastí symbolicky vyjádříme pochopení, podporu, povzbuzení a přání všem nemocným nejen Parkinsonovou nemocí. V kostele zapálíme svíčky za ty, co už mezi námi nejsou,“ popisují organizátoři s tím, že každý účastník obdrží pamětní list a tulipán jako symbol parkinsoniků. „Porozhlédneme se po okolí a vyhovíme všem, kdo budou mít zájem o bližší informace týkající se této nemoci nebo členství v našem klubu,“ dodávají.

Sraz účastníků je ve 13.30 hodin u Střediska volného času Krnov. „Po domluvě vyrazíme ve 14.00 hodin pěšky po schodech, jiní autobusovou či vlastní dopravou. Ve 14.30 až 15.00 hodin se sejdeme u kostela Panny Marie Sedmibolestné,“ upřesňují organizátoři.

Bližší informace podá Anežka Matochová na telefonním čísle 725 258 937 nebo na e-mailové adrese agnes.matochova@gmail.com.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ostrava: Dopravní podnik zintenzivní spojení na lince 8

21:16 Ostrava: Dopravní podnik zintenzivní spojení na lince 8

Od března začne platit nový jízdní řád Dopravního podniku Ostrava. Výrazně zintenzivní dopravní spoj…