Kroměříž: Po řece Moravě se můžete plavit do Kvasic

18.07.2019 19:33

Dvanáctimístná loď společnosti Kroměřížská plavební začne v pátek 19. července vozit turisty po řece Moravě, a to na trase z Kroměříže do Kvasic a Bělova.

Kroměříž: Po řece Moravě se můžete plavit do Kvasic
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž
reklama

„Je to další zatraktivnění turistické nabídky ve městě, mám z toho radost,“ uvedl starosta Jaroslav Němec. Loď bude jezdit v pátek, sobotu a neděli, a to až do září. Start je vždy v 10:00 z Erbenova nábřeží.

Základní okruh Kroměříž – Kvasice – Kroměříž měří 18 kilometrů a jeho absolvování trvá asi 2,5 hodiny. Dospělí zaplatí za lístek 200 korun, děti do patnácti let (jen v doprovodu dospělého) se budou plavit zdarma. Lidé si mohou také pronajmout celou loď, základní okruh přijde na 2000 korun. Zájemci o delší projížďku si mohou objednat okruh Kroměříž – Kvasice – Bělov – Kroměříž, který je dlouhý 24 kilometrů, plavba trvá asi tři hodiny a pronájem celé lodi přijde na 3000 korun.

„Zájemci o pronájem lodi na objednávkový okruh mohou volat na číslo 777 727 981, kde se lidé také dozvědí informace o volné kapacitě lodí na základním okruhu,“ doplnil vedoucí radničního odboru kultury a cestovního ruchu Pavel Zrna.

Další informace lze nalézt ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihlava: Léto s gustem začalo deštivě

21:23 Jihlava: Léto s gustem začalo deštivě

V neděli 2. srpna se na Masarykově náměstí odstartovalo srpnové Léto s gustem, které prostor velikéh…