Smrk v den státního svátku 17. listopadu přepraví a bezpečné pokácení a nakládku zajistí dobrovolní hasiči Liberec - Sever, firmy Greko-Elektro, JAVEKO a Jeřáby Liberec. Majitelé pozemku chtějí strom pokácet z důvodu obav o bezpečnost v době extrémních projevů počasí a blízkosti stromu mezi dvěma domy.
„Přišlo nám celkem 10 nabídek jako tipů na letošní vánoční strom. O smrku z Husitské ulice rozhodl vzhled stromu a především pak možnosti přepravy a dostupnosti místa, kde roste,“ popisuje mluvčí radnice Jana Kodymová.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV