Litoměřice: Destinační společnost České středohoří zahájí činnost v září

18.07.2025 13:05 | Tisková zpráva
autor: PV

Na krajském úřadě bylo podepsáno memorandum o vzniku nového spolku Destinační společnost České středohoří.

Litoměřice: Destinační společnost České středohoří zahájí činnost v září
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Posláním spolku bude restart destinačního managementu a efektivní rozvoj cestovního ruchu v regionu. Na založení se Litoměřice budou podílet společně s městem Ústí nad Labem a Ústeckým krajem. Předpokládaný termín zahájení činnosti destinační společnosti je od letošního září, přičemž sídlit má v prostorách nově vznikajícího Kulturně kreativního centra v Litoměřicích.

Na financování činnosti se budou zakladatelé podílet v poměru, odpovídajícím jejich velikosti a významu. Výše základního členského příspěvku pro rok 2025 činí ze strany města Litoměřice 500 tisíc korun. Stejnou částku vloží i město Ústí nad Labem, Ústecký kraj přispěje dvěma miliony korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

22:09 Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou

Po necelém roce byla dokončena revitalizace Jiráskových sadů v oblasti od ulice Gen. R. Tesaříka po …