Louny: Komunikace v ulici 28. října se otevře dříve

29.03.2023 12:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Důležitou dopravní tepnu, komunikaci v ulici 28. října, čeká v tomto týdnu frézování povrchu a následně asfaltování. Poté se otevře řidičům.

Louny: Komunikace v ulici 28. října se otevře dříve
Foto: archív autora
Popisek: Louny

Uzavírka byla původně naplánována od loňského března do letošního září. Práce ale šly rychleji, a tak se silnice řidičům otevře dříve. „Město práce na této komunikaci důsledně kontrolovalo a tím vše uspíšilo. Řidičům se tak brzy uleví, protože uzavírka skončí přibližně o půl roku dříve,“ řekl tiskový mluvčí města Louny Marcel Mihalik.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Jízdárna v Louckém klášteře se otevřela partnerům projektu

19:06 Znojmo: Jízdárna v Louckém klášteře se otevřela partnerům projektu

Kulturní a kreativní Centrum Jízdárna v areálu Louckého kláštera slavnostně zahájilo činnost a otevř…