Mariánské Lázně: Oprava dlážděného chodníku v ulici U Nemocnice

17.08.2020 10:13 | Zprávy
autor: PV

Oprava dlážděného chodníku v ulici U Nemocnice 1Město Mariánské Lázně v roce 2020 zrealizovalo s podporou příspěvku z Programu Karlovarského kraje na obnovu venkova, podprogram 3 obec se sídlem v územním obvodu Karlovarského kraje opravu nevyhovujícího stavu dlážděného chodníku v ulici U Nemocnice.

Mariánské Lázně: Oprava dlážděného chodníku v ulici U Nemocnice
Foto: muml.cz
Popisek: Mariánské Lázně

V ulici U Nemocnice byly demontovány stávající kamenné desky, z nichž některé byly vráceny zpět do plochy chodníku v šířce cca 1,3 m a délky 130 m. Zbývající část chodníku byla doložena dlažební mozaikou, kostičkami 4/6 cm na šířku původního chodníku, k silničním žulovým obrubám. Současně byla provedena úprava silničních obrubníků, které byly demontovány a výškově a směrově znovu osazeny do betonového lože.

Povrchy vjezdů na pozemky majitelů objektů byly položeny z dlažebních žulových kosech 8/10 cm, niveleta dlážděného chodníku byla upravena mírným pozvolným náběhem, navazujícím na výšku vjezdu k objektům. Mírně se svažující náběhy byly provedeny mozaikovou dlažbou 4/6 cm i v místech napojení chodníku s komunikací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

22:09 Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

Na den otců, tedy v neděli 21. června, se uskuteční pátý ročník akce Hrátky s tátou a tatrou.