Město ocenilo dobrovolníky a pracovníky v plzeňských sociálních službách

05.12.2016 16:04 | Zprávy
autor: PV

Velký sál Měšťanské besedy byl v pátek 2. prosince dějištěm jubilejního desátého Andělského sletu v rámci tradiční akce Anděl 2016, kterou pravidelně pořádá Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně ve spolupráci s Kanceláří primátora.

Město ocenilo dobrovolníky a pracovníky v plzeňských sociálních službách
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Po roce opět oceňovalo město Plzeň své dobrovolníky a pracovníky v sociálních službách. Nejvyšší titul, tedy Zlatého anděla 2016, převzala ředitelka Mezigeneračního a dobrovolnického centra Totem Vlastimila Faiferlíková.

„Jsem opravdu hrdý na to, že Plzeň je městem s největším počtem andělů. Andělů, kteří pomoc bližnímu vnímají jako běžnou a nedílnou součást vlastních životů. Poděkování města všem obětavým, nezištným a laskavým lidem formou galavečera je tím nejmenším, jak vyjádřit vděk, úctu a uznání každému z nich,“ přiblížil podstatu slavnostního ceremoniálu primátor města Plzně Martin Zrzavecký, který byl společně s rezortní náměstkyní Evou Herinkovou hlavní postavou večera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

10:44 Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

Revitalizace vstupní části Hornického domu v Sokolově získala třetí místo v odborném hodnocení porot…