Město ocenilo dobrovolníky a pracovníky v plzeňských sociálních službách

05.12.2016 16:04 | Zprávy
autor: PV

Velký sál Měšťanské besedy byl v pátek 2. prosince dějištěm jubilejního desátého Andělského sletu v rámci tradiční akce Anděl 2016, kterou pravidelně pořádá Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně ve spolupráci s Kanceláří primátora.

Město ocenilo dobrovolníky a pracovníky v plzeňských sociálních službách
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Po roce opět oceňovalo město Plzeň své dobrovolníky a pracovníky v sociálních službách. Nejvyšší titul, tedy Zlatého anděla 2016, převzala ředitelka Mezigeneračního a dobrovolnického centra Totem Vlastimila Faiferlíková.

„Jsem opravdu hrdý na to, že Plzeň je městem s největším počtem andělů. Andělů, kteří pomoc bližnímu vnímají jako běžnou a nedílnou součást vlastních životů. Poděkování města všem obětavým, nezištným a laskavým lidem formou galavečera je tím nejmenším, jak vyjádřit vděk, úctu a uznání každému z nich,“ přiblížil podstatu slavnostního ceremoniálu primátor města Plzně Martin Zrzavecký, který byl společně s rezortní náměstkyní Evou Herinkovou hlavní postavou večera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Skatepark v České Lípě by mohl být v roce 2027

22:42 Česká Lípa: Skatepark v České Lípě by mohl být v roce 2027

Českolipské radnici se podařilo vysoutěžit dodavatele, který v České Lípě postaví dlouho očekávaný s…