Mladá Boleslav: Dům dětí a mládeže - nabídka kroužků pro nový školní rok

06.07.2018 10:42 | Zprávy

Už od minulého týdne se můžete na webových stránkách Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“ seznámit s nabídkou kroužků na nový školní rok. Vedle těch tradičních, reprezentovaných celou řadou výtvarných kroužků, tanečními a divadelními kroužky nebo oblíbenými chovatelskými kroužky, v ní najdete i několik novinek.

Mladá Boleslav: Dům dětí a mládeže - nabídka kroužků pro nový školní rok
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Stejně jako v předcházejících letech bude i letos možné vyřídit veškerou administrativu spojenou s vyplněním přihlášky v pohodlí domova. Ti, kteří jsou již v systému registrováni, se do něj přihlásí svým uživatelským jménem (mailová adresa) a heslem (přiděleno při registraci). Noví uživatelé se musí nejdříve zaregistrovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Máte dojem, že je v Praze dostupné bydlení?

Není a to jste byl několik let i primátor a ve vedení Prahy jste i teď, tak jak vám věřit, že pro lepší dostupnost opravdu něco uděláte, když jste do teď nic neudělali, a to jste byli i ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V Bohumíně se bude bojovat i o ukulele

19:06 V Bohumíně se bude bojovat i o ukulele

Dražba ztrát a nálezů v Bohumíně má oproti akcím ve významných aukčních síních pár výhod.