Mladá Boleslav: Městská policie zadržela muže při vloupání

18.07.2013 9:26 | Zprávy

Operační důstojník městské policie přijal ve středu ve 4:15 telefonické oznámení od všímavého občana, že naJičínské uici v bývalém objektu pizzerie se nachází nějaký muž, který zde vynáší z objektu věci.

Mladá Boleslav: Městská policie zadržela muže při vloupání
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Vyslaná hlídka nalezla na místě muže, který se nacházel již na schodech před uvedeným objektem a v ruce měl hudební nástroje. Po výzvě muž odložil odcizené věci na zem a strážník mu přiložil služební pouta. Druhý ze strážníků zjistil u objektu, že došlo k násilnému poškození hlavních dveří. Muž se hlídce i sám přiznal, že vypáčil dveře a odcizil z objektu nějaké věci

Jednalo se hlavně o hudební nástroje, ale i další nové předměty (kytary, reproduktory, tenisové pálky, oblečen). které si ukryl na různá místa v okolí. Čtyřiatřicetiletý muž z Mladé Boleslav nakonec všechna místa, kde se nacházely ukryté odcizené věci, hlídkám sám ukázal. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu byla na místo ihned přivolána hlídka Policie ČR, která si na místě případ včetně zadrženého muže převzala k dalšímu šetření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mb-net.cz

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Volby

Dobrý den, před volbami jste avizovali, že vaši členové volebních komisí si budou zapisovat výsledky v okrsku a že pak ty jejich výsledky porovnáte s oficiálními výsledky. Platí to? Uděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov: Sklady i silo postupně zmizí, město získá prostor pro nový lesopark

7:14 Vyškov: Sklady i silo postupně zmizí, město získá prostor pro nový lesopark

Likvidace skladů a hal po bývalém zemědělském podniku Lukrom začíná.