Plzeň: Tradiční Jarní pochod provede zájemce rekreační oblastí Bolevecké rybníky

16.03.2026 19:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Plzeň chystá na sobotu 28. března tradiční Jarní pochod rekreační oblastí Boleveckých rybníků. Trasa z Rybárny do Arboreta Sofronka je navržená tak, aby ji zvládly rodiny s dětmi i vozíčkáři. Na účastníky čeká osm naučných zastávek, prohlídka živých ryb nebo opékání špekáčků.

Plzeň: Tradiční Jarní pochod provede zájemce rekreační oblastí Bolevecké rybníky
Foto: Libor Sváček, archiv MCU.cz
Popisek: Plzeň

„Chtěl bych opět pozvat všechny Plzeňany na nenáročnou procházku do krásného okolí Boleveckých rybníků. Naučnou i hravou formou se účastníci seznámí s jarní přírodou, rybami i městským lesem. Pochod již tradičně zakončí táborák a děti v cíli obdrží pamětní list a drobný dárek. Věřím, že se všem účastníkům bude program pochodu líbit a že si jej užijí,“ řekl Aleš Tolar, náměstek primátora města Plzně pro oblast dopravy a životního prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Vojáci

Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Kácení stromů zahájí přípravy na výstavbu heliportu v areálu Bohemia

7:17 Sokolov: Kácení stromů zahájí přípravy na výstavbu heliportu v areálu Bohemia

V areálu Bohemia v Sokolově se rozbíhají přípravy na vybudování nového heliportu pro potřeby připrav…