Mladá Boleslav: Na Výstavišti začaly za velkého zájmu lidí Novoroční trhy

29.12.2021 18:07 | Tisková zpráva
autor: PV

V parku Výstaviště začaly Novoroční trhy. Město je pořádá letos poprvé, jsou totiž náhradou za zrušené Adventní trhy. Budou probíhat v tradičním konceptu každý den od 16 do 20 hodin až do 16. ledna.

Mladá Boleslav: Na Výstavišti začaly za velkého zájmu lidí Novoroční trhy
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

K dispozici jsou zde stánky s nejrůznějším zbožím a samozřejmě s občerstvením, pro děti jsou připraveny atrakce včetně ruského kola, autodromu nebo kolotoče. A každý den zde bude na pódiu zajištěn doprovodný kulturní program. Již v den zahájení se na Výstaviště vydalo mnoho lidí, kteří si tuto zábavu na sklonku roku nechtěli nechat ujít.

Při chladnějším počasí si návštěvníci trhů rádi ohřejí ruce u ohřívadel. Park tradičně vánočně nasvícený dotváří působivou kulisu a není divu, že je o tuto akci tak velký zájem. Příjemným doplňkem je i možnost svézt se kočárem s koňmi, do něhož se nastupuje u nedalekého městského divadla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kampaň Visit Plzeň získala 3. místo ve Velké ceně cestovního ruchu

13:05 Kampaň Visit Plzeň získala 3. místo ve Velké ceně cestovního ruchu

Městská organizace Plzeň – TURISMUS získala s loňskou destinační kampaní Visit Plzeň – Slam 2025 tře…