Mladá Boleslav: Nový web nabízí přehledný program akcí

21.06.2021 18:35

Náměstek primátora Daniel Marek představil nový web, který zcela změní vyhledávání a propagaci kulturních akcí na Mladoboleslavsku. Jedná se o platformu s jednoduchou adresou kamvecer.net, kterou v době koronavirové pauzy vyvinuli boleslavští hudebníci.

Mladá Boleslav: Nový web nabízí přehledný program akcí
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Vše funguje velmi jednoduše, webová stránka identifikuje vaši polohu, člověk si zvolí rádius vzdálenosti od místa svého pobytu a druh umění či akce, kterou chce navštívit. Platforma poté nabídne kulturní akce v definované vzdálenosti, vybrané přímo na míru.

Za nápadem vytvořit web, který si budou návštěvníci sami modifikovat a organizátoři své akce přehledně propagovat, stojí klávesista kapely Švihadlo Hynek Šturma a zpěvák a moderátor Filip Šubr. Výhodou jejich projektu je i to, že pokud se člověk na webu kamvecer.net zaregistruje, bude dostávat každou neděli do SMS nebo do e-mailu kulturní program na následující týden, sestavený přímo na míru podle preferovaných zájmů každého uživatele.

„Chtěli jsme lidem nabídnout něco nového, co jim pomůže se v široké nabídce lépe orientovat a vybrat si akci podle vlastního vkusu, přehledně a na jednom místě. Proto jsme projekt rádi podpořili a Kultura MB se na obsahu webu bude aktivně podílet,“ říká o náměstek primátora Daniel Marek.

Že by se projekt jen obtížně realizoval bez podpory města, se shodnou oba hlavní tvůrci webu. „Díky podpoře magistrátu a Kultury MB můžeme službu nabídnout nejen veřejnosti, ale také samotným organizátorům akcí zdarma. Smyslem je, aby byl web z jedné strany využívám koncovými návštěvníky napříč žánry, a z druhé byl aktivně plněn samotnými organizátory akcí,“ říkají hudebníci Šturma a Šubr.

Registrace návštěvníků webu k odběru akcí i registrace kulturních subjektů k přidání akcí je ZDARMA. Web najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Práce na projektu rekonstrukce mostu v Hrnčířské ulici mohou začít

14:13 Česká Lípa: Práce na projektu rekonstrukce mostu v Hrnčířské ulici mohou začít

Město Česká Lípa vybralo projektanta, který bude mít na starosti zpracování projektové dokumentace m…