„Víme, že takové poslední předplatné lidem skončí na začátku října, proto jsme se jejich platnost rozhodli ukončit k poslednímu říjnu letošního roku,“ dodal jednatel Dopravního podniku Mladá Boleslav Marek Džuvarovský.
Při výměně musí žadatelé počítat s tím, že vydání nové plastové MB karty má až 20denní prodlevu. Využít lze také aplikaci MHD MB s žádostí o virtuální MB kartu, kterou máte schválenou do druhého pracovního dne.
Veškeré podrobné informace najdete ZDE v sekci „Mobilní aplikace – virtuální MB karta“ a „Mobilní aplikace – virtuální MB karta pro dítě do 15 let“.
Žádat o vydání nové plastové MB karty, lze dvěma způsoby: pohodlně z domova on-line, nebo osobně v Infocentru. Při zvolení on-line způsobu zadáte žádost o MB kartu na e-shopu ZDE, kam se nahrají všechna data uživatele včetně fotografie (ta může být pořízena mobilem nebo webkamerou).
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



