Mladá Boleslav: Sportovní hala se dočká nové fasády i velké obrazovky

17.04.2021 20:12 | Zprávy

Na čelní straně městské sportovní haly v ulici U Stadionu již začaly práce na přípravě zateplení a nové fasády. Původní dlaždicové obklady, které byly již nestabilní a hrozily pádem na zem, byly již odstraněny a začne sanace zdiva.

Mladá Boleslav: Sportovní hala se dočká nové fasády i velké obrazovky
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Na nové fasádě bude poté instalována velká nástěnná obrazovka, která bude určena pro novinky Městské společnosti sportovní a rekreační areály i pro další zprávy z radnice a města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: Pietní shromáždění k 75. výročí zavraždění Milady Horákové

12:17 Praha 5: Pietní shromáždění k 75. výročí zavraždění Milady Horákové

Před evangelickým kostelem při farním sboru Českobratrské církve evangelické (sborový dům J. A. Kome…