Mladá Boleslav: V Bondy startuje rekonstrukce, která ovlivní chod autobusového nádraží

21.08.2021 7:34 | Zprávy

Rekonstrukce nadzemního parkoviště, rampy a spojovacích můstků v obchodním centru Bondy ovlivní fungování autobusového stanoviště v Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav: V Bondy startuje rekonstrukce, která ovlivní chod autobusového nádraží
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

V pondělí 23. srpna startuje první etapa stavebních prací, kdy také začne uzavírka prvních stanovišť.

Rekonstrukce bude rozdělena celkem do šesti etap v návaznosti na jednotlivé nástupní ostrůvky a skončit má na konci listopadu. Postupně tak budou podle probíhajících etap uzavřená stanoviště přesunuta na náhradní.

Dopravní podnik bude s předstihem o aktuální změnách informovat veřejnost ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Přípravy projektu Strategického podnikatelského parku pokračují

7:03 Cheb: Přípravy projektu Strategického podnikatelského parku pokračují

Navzdory intenzivní veřejné debatě, která hlasování předcházela, se místního referenda zúčastnilo je…