Mladá Boleslav: V ulici Na Klenici pokračuje oprava povrchů

16.06.2019 6:32

V ulici Na Klenici pokračuje rekonstrukce povrchů a nové vymezení komunikací a parkovacích míst. V této lokalitě se již objevily také nové lampy veřejného osvětlení.

Mladá Boleslav: V ulici Na Klenici pokračuje oprava povrchů
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav
reklama

Proměna této lokality z původně zanedbaného zákoutí v příjemnou část města ovšem potrvá i přes léto a skončí zřejmě až v září. Původní termíny byly prodlouženy vzhledem k většímu objemu prací na podzemních sítích i dalším objektivním zdržením včetně průzkumu archeologů.

Součástí této zhruba sedmimilionové investice, na kterou poskytl dotaci Středočeský kraj ve výši do 4 mil. Kč, jsou úpravy této členité ulice kolem nově opraveného pivovaru, ale i ostatních objektů včetně výběžků směrem k ulici Viničná a ke dvěma lávkám přes Klenici. Budou zde na rozdíl od současného stavu jasně vymezeny obrubami komunikace, chodníky, parkovací místa i zatravněné plochy.

Postupná rekultivace celého prostoru  je součástí plánu města ve spolupráci s automobilkou Škoda Auto zlepšit stav celé oblasti pod hradem a umožnit tak propojení rekreačních oblastí podél Jizery a parkem Štěpánka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Litvínov: Ruská ulice bude dokončena o víkendu

15:03 Litvínov: Ruská ulice bude dokončena o víkendu

Počítejte s krátkodobou uzavírkou ulice.