Most: Poděkování zdravotníkům

03.05.2021 12:09

Žáci, studenti i vyučující na Střední zdravotnické škole v Mostě si velice dobře uvědomují, jak velkou zátěž a pracovní vypětí prožívá zdravotnický personál na covidových jednotkách.

Most: Poděkování zdravotníkům
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most
reklama

Žáci oboru Masér ve zdravotnictví se svojí vyučující Mgr. Hanou Elexovou se rozhodli, že by chtěli zdravotníkům v první linii trochu ulevit a také jim poslat zprávu, že na ně myslí a váží si jejich náročné a zodpovědné práce.

Anketa

Považujete činnost konspiratori.sk, nebo spolku NELEŽ za korektní?

3%
96%
1%
hlasovalo: 1969 lidí

Více jak rok lékaři, zdravotní sestry, ale i ostatní zaměstnanci ve zdravotnictví nesou na bedrech tíhu fyzické práce a psychického vypětí. Budoucí maséři ve zdravotnictví navrhli, že ušijí exponovaným zdravotníkům tzv. hot packy- nahřívací polštářky na unavené svaly. K hřejivým polštářkům  přidal domov mládeže této školy jako poděkování papírová srdce.

Přes třicet dárkových balíčků od Elišky Batalové a Lucie Uldrichové z 1.O, Anny Krandové z 2.O a vyučujících Mgr. Salačové, Mgr. Müllerové a Mgr. Alexové na konci dubna zástupci školy předali vrchní sestře plicního oddělení Bc. Naděždě Dohnalové. Při společném setkání škola poděkovala zdravotníkům za jejich dlouhodobé pracovní úsilí. Naopak, vrchní sestra Bc. Dohnalová vyjádřila pochvalu žákům a studentům zdravotnických oborů, kteří v rámci pracovní povinnosti, dobrovolné činnosti či odborné praxe pracovali na nejvíce vytížených zdravotnických pracovištích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sokolov: Slova uznání nejen za výkony v lavici

6:32 Sokolov: Slova uznání nejen za výkony v lavici

Dva žáci sokolovských základních škol převzali ocenění za své mimoškolní aktivity os starostky Renat…