Na cyklostezce Ústí nad Orlicí - Letohrad bude od března do června omezen provoz

27.03.2016 14:40 | Zprávy

Cyklostezka Ústí nad Orlicí - Letohrad bude v období od března do června 2016 dotčena opravami trati 024 Ústí nad Orlicí - Letohrad. Práce provádí firma Chládek+Tintěra se svými subdodavateli a zahrnují m. j. sanaci skalních stěn, opravy všech propustků a mostků, obnovu všech 16 železničních přejezdů, rekonstrukci nádraží v Lanšperku.

Na cyklostezce Ústí nad Orlicí - Letohrad bude od března do června omezen provoz
Foto: wikipedia.com
Popisek: Cyklista, ilustrační foto

Po cyklostezce se budou pohybovat nízkotonážní vozidla dodavatelů a v době postupných krátkodobých uzavírek 16 železničních přejezdů po nich budou vedeny lokální objížďky osobních automobilů, a to i o víkendech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: Petr Lachnit zahájil šachový turnaj „Memoriál Jana Weisgraba“

16:09 Praha 5: Petr Lachnit zahájil šachový turnaj „Memoriál Jana Weisgraba“

V sobotu 8. října 2025 vzpomenuli turnajem mladí šachisté nadějného hráče Jana Weisgraba, který v je…