Olomouc: Arionova kašna rozkvetla. Chystá se na barokní večery

09.07.2019 15:54 | Zprávy
autor: PV

Slavnostním večerem se centrum města v pátek 12. července ponoří do oslav jménem Barok Olomouc. Nový festival, který souvisí s tradičními červencovými Olomouckými barokními slavnostmi v konviktu, přenese jedinečnou atmosféru poslední univerzální umělecké epochy i na Horní náměstí. Dnes se už na tento svátek patřičně připravila i Arionova kašna.

Olomouc: Arionova kašna rozkvetla. Chystá se na barokní večery
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Floristky z Výstaviště Flora Olomouc od rána zdobily tuto novodobou součást komplexu olomouckých kašen květinami. Ty zde zůstanou do konce týdne, primárně jsou ovšem určeny jako dekorace právě pro první z barokních večerů, který se odehraje v pátek 12. července. Festival Barok Olomouc v tento den nabídne loutkové divadlo, dvě hudební vystoupení, šermířské představení a na závěr i speciální ohnivo-světelnou show. Více o programu najdete na webu ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…