Olomouc: Naši běžci reprezentovali v Číně, v červnu zkusí Číňané náš půlmaraton

17.03.2016 18:30 | Zprávy

Parta z Olomouce nedávno předvedla v partnerském čínském městě Kunmingu, jak dobří jsou vytrvalostní běžci v Olomouci. Ve velmi náročném prostředí v nadmořské výšce přes 2000 metrů dokázal Tomáš Rašner, nejlepší z pětice amatérských vytrvalců, dosáhnout výborného času 1:30.

Olomouc: Naši běžci reprezentovali v Číně, v červnu zkusí Číňané náš půlmaraton
Foto: olomouc.eu
Popisek: Olomouc - běžci

Půlmaraton v Kunmingu patří k v Číně oblíbeným městským závodům, letos se jej spolu s olomouckými běžci účastnilo dalších dvacet tisíc závodníků. Právě velká nadmořská výška je důvodem, proč je závod pro vytrvalce náročnější než například v našich podmínkách. Ty si bude moci na oplátku vyzkoušet v červnu pět čínských závodníků, kteří se premiérově představí na olomouckém půlmaratonu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

19:06 Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

V letních měsících prošla rozsáhlou rekonstrukcí elektroinstalace v hlavní budově Domu dětí a mládež…