Olomouc: Užijte si Mikulášskou nadílku na Horním náměstí

05.12.2016 13:45 | Zprávy
autor: PV

K pátému prosinci neodmyslitelně patří slavné mikulášské trio i rozzářené a trochu ustrašené dětské oči. Ta správná mikulášská atmosféra bude dnes odpoledne čekat na děti i rodiče přímo v centru města, na Horním náměstí. S tradiční nadílkou pomůže Mikuláši, andělům a čertům i primátor města Antonín Staněk.

Olomouc: Užijte si Mikulášskou nadílku na Horním náměstí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náměstí v Olomouci

Mikuláš se svým doprovodem zavítá na náměstí už ve 14 hodin, aby přítomné děti pobavil nejrůznějšími hrami. Samotné Mikulášské nadílky se pak dočkáte od 15 hodin. „Každoročně pomáhám Mikuláši na Horním náměstí obdarovávat hodné děti a vlastně i ty trošku zlobivé, protože děti maličko zlobit přece musí,“ říká s úsměvem primátor Antonín Staněk a dodává, že ho pokaždé moc těší, kolik Olomoučanů se tradiční Mikulášské nadílky účastní. „Je krásné vidět, že rodiče v dětech stále udržují naše krásné tradice.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

10:44 Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

Revitalizace vstupní části Hornického domu v Sokolově získala třetí místo v odborném hodnocení porot…