Olomouc: Velikonoce v Pevnosti poznání

25.03.2016 15:38 | Zprávy

O velikonočních svátcích vás v Olomouci čekají nejen oslavy v centru města. Od 25. do 28. března 2016 je v Pevnosti poznání připraven pestrobarevný program pro celou rodinu.

Olomouc: Velikonoce v Pevnosti poznání
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Těšit se můžete na nový exponát Kolumbovo vejce, dozvíte se zajímavé informace o vajíčku – symbolu života, zjistíte, jak Velikonoce slavili naši předkové, nebo si můžete vyrobit netradiční dinosauří vajíčka a origami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary:  Dny evropského dědictví představí unikátní dokument

22:09 Karlovy Vary: Dny evropského dědictví představí unikátní dokument

Dny evropského dědictví představí unikátní dokument o životě doktora Davida Bechera.