„Proměna zeleně u těchto dvou frekventovaných komunikací by měla znamenat viditelné zlepšení. Cílem projektu je učinit zadost pověsti Olomouce jako města parků a udržované zeleně,“ uvedl náměstek primátora pro životní prostředí Aleš Jakubec. Město již uspělo s žádostí o dotaci v rámci Operačního programu Životní prostředí. „Tento výsledek považuji za úspěch, protože jsme se dostali do výběru pouhých tří měst, která v tomto dotačním programu uspěla,“ objasnil náměstek Šnevajs.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


