Olomoucké nádraží se přiblíží pražskému

06.09.2011 7:27 | Zprávy

Cestující na pražském hlavním nádraží už několik měsíců využívají moderní způsob odbavení. V krátké době se i cestující v Olomouci dočkají srovnatelných pokladen jako v hlavním městě. Při opravách se myslí i na občany se sníženou pohyblivostí.

Olomoucké nádraží se přiblíží pražskému
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Zároveň se také dokončí rekonstrukce vestibulu, sjednotí se dlažba a obklady, vzniknou nové komerční prostory a vymění se všechny vstupní dveře. Koncem roku tak bude olomoucké nádraží důstojnou vstupní bránou do krajské metropole, odpovídající požadavkům cestování v 21. století.

„V těchto dnech již probíhají přípravné práce, které prozatím cestující úplně nepostřehnou. V průběhu září se však práce rozběhnou v plném proudu. Nového odbavení, nových komerčních prostor a všech nových vstupních dveří se tak cestující dočkají ještě v letošním roce," uvádí Gabriel Jursa, ředitel Regionální správy majetku ČD v Olomouci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: olomouc.cz

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

22:42 Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

Od března letošního roku najdete na titulní straně webu města mucl.cz v pravém dolním rohu ikonku, t…