Adopcí je možno přispět na chov zvířete - na krmení nebo třeba na zlepšení životních podmínek. Adoptovat je možno jakékoliv zvíře již od částky 500 Kč na rok. Obdarovaný od zoo získá děkovný list a obrázek „svého“ zvířete. Zajímá-li někoho z vašich blízkých starších 18 let práce v zoologické zahradě, můžete mu jiným druhem dárku umožnit, aby se na jeden den stal ošetřovatelem v ostravské zoo. Obdarovaný si může v období od března do října vybrat ze dvou skupin zvířat, v jejichž pavilonu stráví den a dozví se vše nejen o krmení a úklidu. Jednou skupinou jsou velké šelmy (tygři, lvi a levharti) a druhou afričtí kopytníci (antilopy, zebry a žirafy).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Ostrava.cz
Migrace
Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně
Další články z rubriky

22:05 Znojmo: Kouzelný svět fantazie a hravosti zaplnil Loucký klášter od května do září
Znojmo se v letošní turistické sezóně stane dalším zastavením putovní výstavy IMAGINÁRIUM, kterou vy…
- 16:09 Jičín: Připomínka 80 let od konce druhé světové války
- 11:17 Česká Třebová: Na Kozlově se setkala vedení měst Česká Třebová, Moravská Třebová, Svitavy a Králíky
- 7:04 Karlovy Vary: KV Arena se mění na Mattoni Arenu
- 22:09 Kroměříž: Předávejme odkaz našich hrdinů mladým lidem, řekl pravnuk generála Svobody
- 19:06 Přerov: V ulicích budou Wehrmacht i Rudá armáda, bojové ukázky připomenou konec války