Ostrov: Město a nemocnice pomáhají seniorům

16.12.2022 12:09 | Tisková zpráva
autor: PV

V listopadu letošního roku proběhlo na odboru sociálních věcí a zdravotnictví jednání s ředitelkou Nemocnice Ostrov, paní Ivanou Hlinkovou.

Ostrov: Město a nemocnice pomáhají seniorům
Foto: Ostrov.cz
Popisek: Ostrov

Předmětem jednání bylo navázání bližší spolupráce obou subjektů s cílem zvýšení pomoci pro občany města Ostrov. Především jde o pomoc zaměřenou na seniory a zdravotně postižené občany, kteří by se kvůli věku, zdravotnímu stavu nebo nepříznivé sociální situaci mohli náhle ocitnout v bezprostředním ohrožení života a zdraví. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Rekonstrukce Kounicova domu už míří do čistého

16:09 Česká Lípa: Rekonstrukce Kounicova domu už míří do čistého

Navzdory zimnímu počasí se rekonstrukce Kounicova domu v České Lípě posunula do nejrušnější fáze.