Pardubice: Děti si vyzkoušely, jaké je to být primátorem, náměstkem či vedoucím odboru

15.06.2016 8:29 | Zprávy
autor: PV

Politikem, tajemníkem či vedoucím odboru se v minulých dnech stalo v rámci akce Jeden den S… hned několik pardubických školáků, kteří jsou členy Dětského parlamentu města.

Pardubice: Děti si vyzkoušely, jaké je to být primátorem, náměstkem či vedoucím odboru
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Primátorské křeslo okusil Vojtěch Koblížek ze ZŠ Družstevní, práci náměstka primátora Jana Řehounka si naopak vyzkoušela Aneta Lišková ze ZŠ Spořilov. Nikola Greššová a Aneta Kábrtová ze ZŠ npor. Eliáše strávily pracovní půlden s náměstkem Jakubem Rychteckým.

Jak náročná je práce tajemníka magistrátu, zjistil Ondřej Filipi ze ZŠ J. Ressla a do křesla vedoucího odboru kanceláře primátora Radima Jelínka usedla a pozici kancléře na pár hodin symbolicky převzala Vanessa Machatá ze ZŠ Spořilov. Odboru rozvoje a strategie pak dočasně „šéfoval“ Daniel Chmelík ze ZŠ npor. Eliáše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Dva písečtí strážníci získali medaili za záchranu lidského života

20:36 Písek: Dva písečtí strážníci získali medaili za záchranu lidského života

Strážníci písecké městské policie Martin Krša a David Krůček získali medaili za záchranu lidského ži…