Plzeň: Lesopark Homolka prochází obnovou

10.10.2011 7:27 | Zprávy

V lesoparku na Homolce se opravuje horní obvodová cesta. Rekonstrukce je součástí první etapy obnovy parku. Skončit má nejpozději do konce května příštího roku.

Plzeň: Lesopark Homolka prochází obnovou
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„S opravou horní obvodové stezky jsem začali na začátku tohoto týdne. Obnovou projde také cesta, která směřuje k náměstí Milady Horákové, a cesta vedoucí z parku směrem k dětskému hřišti," upřesnila Martina Kováříková z oddělení urbanistické zeleně správy veřejného statku.

Současný povrch stezek nahradí mechanicky zpevněné kamenivo, na horní cestě budou vybudována odpočívadla, která souzní s okolní přírodou s podkladem z lomového kamene, doplní je lavička a odpadkový koš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: plzen.eu

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Domov se zvláštním režimem Čtyřlístek má zrekonstruované výtahy

16:21 Plzeň: Domov se zvláštním režimem Čtyřlístek má zrekonstruované výtahy

Zmodernizované výtahy má Domov se zvláštním režimem Čtyřlístek v Kotíkovské ulici, jehož služby posk…