Plzeň: Městské dopravní podniky spouštějí nový e-shop Plzeňské karty

17. 8. 2019 18:16

Plzeňské městské dopravní podniky spustily nový e-shop pro dobíjení Plzeňské karty. Ten kromě uživatelsky přívětivějšího prostředí umí také upozornit cestující na končící platnost kupónu nebo na nízký zůstatek na elektronické peněžence.

Plzeň: Městské dopravní podniky spouštějí nový e-shop Plzeňské karty
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice
reklama

„Byli jsme si vědomi, že dosavadní e-shop Plzeňské karty zasluhuje novou podobu a nové funkce, které by využily současné technologické možnosti. Dnes proto spouštíme e-shop nový a věříme, že si možnost zakoupení kupónu či dobití elektronické peněženky online oblíbí široká skupina zákazníků,“ uvádí Radomír Kozler, ředitel úseku Plzeňská karta.

Nový e-shop je již responzivní, cestující si tak mohou předplatné nebo elektronickou peněženku kdykoliv pohodlně dobít na svém mobilním telefonu či tabletu. „Chceme tím jít naproti generaci zákazníků, která je zvyklá tyto technologie denně využívat,“ dodává Radomír Kozler.

Další změnou je rozšířený náhled na stav Plzeňské karty. V prostředí e-shopu má uživatel přehled o historii kupónů časového předplatného, výši elektronické hotovosti nebo expiraci Plzeňské karty.

„E-shop nabízí registrovaným uživatelům nastavení upozornění na končící platnost kupónu či na nízký zůstatek na elektronické peněžence prostřednictvím e-mailu. Zákazníci si tak nebudou muset hlídat stav jejich Plzeňské karty. Jednoduše si nastaví, s jakým předstihem chtějí dostat informační e-mail o konci předplatného nebo nízkém zůstatku na elektronické peněžence. To může pomoci vyhnout se nepříjemným situacím,“ říká Milan Šot, projektový manažer Plzeňské karty.

E-shop Plzeňské karty zaznamenal zvýšený zájem uživatelů již v době, kdy dopravní podniky zavedly funkci nahrání transakce z e-shopu na Plzeňskou kartu přímo ve vozech MHD prostřednictvím odbavovacích zařízení s barevným displejem. „Spojení takzvané validace ve vozech s novým e-shopem je dalším krokem pro zvýšení komfortu odbavení našich zákazníků,“ řekl Milan Šot.

Nový e-shop si zájemci mohou vyzkoušet na původní adrese ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Cheb: Informace k výdeji parkovacích karet na rok 2021

20:27 Cheb: Informace k výdeji parkovacích karet na rok 2021

Výdej nových parkovacích karet probíhá od dnešního dne na pracovišti CZECH Point v přízemí budovy ra…