Plzeň: Plavecký areál na Slovanech má nové hřiště s herními prvky

19.06.2012 12:10 | Zprávy
autor: plzen.eu

Nové hřiště s herními prvky se stalo dalším lákadlem pro trávení volného času s dětmi v plaveckém areálu na Slovanech.

Plzeň: Plavecký areál na Slovanech má nové hřiště s herními prvky
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Vedle nedávno vybudovaného Karibik koutku, který je určen především pro matky s dětmi, jde letos o druhou investici města Plzně, jež má zlepšit komfort návštěvníkům areálu.

„V letošním roce jsme se zaměřili na rodiny s dětmi. Zhruba 250 tisíc korun jsme v dubnu investovali do rekonstrukce prostoru kolem brouzdaliště, kde vznikl Karibik koutek. Před týdnem byla dokončena modernizace a rozšíření venkovního hřiště se čtyřmi novými dětskými atrakcemi,“ říká náměstek primátora Petr Rund. Děti mají k dispozici dětský kolotoč, pružinové houpadlo, skluzavku, tunel a lanovou konstrukci s dopadovou plochou.

Na obnovu a oživení dětského hřiště vynaložila městská správa necelých 600 tisíc korun. Na sezonu ještě připravuje osazení plochy u venkovního bazénu polohovacími lehátky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Město zvýší daň z nemovitosti u problémových objektů

10:23 Olomouc: Město zvýší daň z nemovitosti u problémových objektů

Město chce přimět majitele zpustošených budov v Olomouci k jejich opravě.