Plzeň: Program festivalu Živá ulice už je znám

09.02.2015 15:43 | Zprávy

Multižánrový festival Živá ulice má být v roce 2015 zatím největší nejen co do počtu festivalových dní, ale také interpretů. Organizátoři odtajnili účinkující, mezi kterými je například Miro Žbirka, The Tap Tap, Ivan Hlas trio, DVA nebo Znouzecnost.

Plzeň: Program festivalu Živá ulice už je znám
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Letošní dramaturgie festivalu je postavena na mixu zavedených jmen, alternativních seskupení a začínajících interpretů. Oproti loňskému roku se návštěvníci mohou těšit na větší počet zahraničních umělců. Na scénách v centru Plzně se během hlavního srpnového bloku vystřídají Miro Žbirka, Ivan Hlas trio, kapely Prague Conspiracy nebo Please The Trees, která vystoupí se sborem seniorů Elpida. „Program letošního ročníku Živé ulice bude hodně pestrý. Zvučná jména doplníme o výrazné osobnosti současné hudební scény, jako je uskupení DVA, jež má za sebou koncertní turné od Spojených států přes Norsko až po Rumunsko,“ říká Matěj Halaš, dramaturg festivalu. Do Plzně přijedou i avantgardní rockeři z uskupení Už jsme doma, kteří letos slaví 30 let od svého založení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: plzen.eu

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Rekonstrukce sportovišť na Nerudovce

13:05 České Budějovice: Rekonstrukce sportovišť na Nerudovce

Počátkem července začíná kompletní oprava hřišť na pozemcích Základní školy Nerudova.