Praha 5: Lachnit v Motole promotorem – studenti na něj štěkali!

22.09.2020 8:38 | Zprávy

Jak dostat na Motolský „cvičák“ spousty fanoušků všech věkových kategorií? Na to mají v Helppes - Centru výcviku asistenčních psů pro postižené jednoduchý recept. Na jednu stage postavte Martu Kubišovou a Milana Peroutku. A jaké peklo se rozpoutá pod pódiem? Kdo nezažil, o moc přišel!

Praha 5: Lachnit v Motole promotorem – studenti na něj štěkali!
Foto: Praha 5
Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit na Super dnu Helppes 2020

V sobotu 19. září 2020 se v areálu výcvikového centra neziskové organizace Helppes na Plzeňské ulici v Praze 5 slavilo. A že bylo co oslavovat. Nejenže se uskutečnila, v Motole již tradiční, promoce patnácti čtyřnohých absolventů Vysokého Učení Helppsího, kateder Asistenčních psů, Signálních psů a Vodících psů ročníku 2019/2020, ale společnost Helppes při té příležitosti oslavila své devatenácté narozeniny. V 10 hodin byl zahájen již osmnáctý ročník Super dne Helppes.

Promující asistenty a jejich novopečené majitele - lidi s postižením přišla podpořit spousta VIP osobností z hudební scény. Patrony nových asistenčních psů se stali například Milan Peroutka, Jan Čenský, Jakub Kohák, Viktor Sodoma, Marta Kubišová, Zbyněk Drda, Leona Šenková, Fanda Nedvěd, Patricie Pagáčová a Mirek Konvalina. Mezi dalšími hosty byl i radní MČ Prahy 5 JUDr. Petr Lachnit.

Rolí moderátorů se tradičně na výbornou zhostili Jan Čenský, Mirek Konvalina a Patricie Pagáčová.

V rámci bohatého programu bylo možné zhlédnout také různé netradiční ukázky výcviku asistenčních psů.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Není na čase respektovat výsledek voleb s pokorou k voličům?

Napadlo vás, že takové komentáře jako třeba ten váš k výsledku evropských voleb u nás jen posilují opoziční politiky? Výsledky voleb se logicky nebudou líbit všem, ale proč hned urážet ty, co byli zvoleni a tím vlastně i ty, kteří je volili? Mně třeba přijde, že za úspěchem opozičních politiků stojí...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: Zastupitelé schválili čestné občanství třem osobnostem

7:17 Praha 8: Zastupitelé schválili čestné občanství třem osobnostem

Čestnými občany Prahy 8 pro rok 2024 se staly tyto osobnosti: Pan Jiří Pavel Kafka, pan Martin Hof a…