Praha 5: On-line výstava fotografií Úsměv květin v Komunitním centru Louka

26.10.2020 9:15

„V listopadu proběhne v Komunitním centru Louka „on-line vernisáž“ fotografií účastníků kurzu Digitální fotografie. Název výstavy je pro podzimní dny velmi příjemný: Úsměv květin,“ uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Praha 5: On-line výstava fotografií Úsměv květin v Komunitním centru Louka
Foto: Praha 5
Popisek: Senioři v KC Louka připravují fotografie k výstavě

Od jara do léta se ve smíchovském Komunitním centru Louka fotografovalo, povídalo o základních pravidlech kompozice či působení barev, a začátek podzimu byl věnován již úpravě fotografií v grafickém programu - což pro někoho byla zcela nová dovednost. Část kurzu probíhala distanční formou, nicméně všichni se zhostili úkolu velmi zodpovědně a vzniklé výsledky určitě potěší oko i duši pozorovatele.

Zahájení výstavy se uskuteční trochu netradiční formou, on-line (vzhledem k aktuálnímu dění a bezpečnostním opatřením vlády České republiky proti šíření koronaviru). Nicméně naši členové jsou již zvyklí i na distanční studium, a většina kurzů tak může v této formě pokračovat. A senioři Prahy 5 tak stále prohlubují své vzdělávání.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

22:31 Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

Statutární město Zlín realizovalo za poslední období řadu nepopulárních ekonomických kroků, které za…