Praha 5: Otevření komunitní knihovny v Komunitním centru Prádelna

08.02.2022 8:36 | Zprávy
autor: PV

Radní JUDr. Petr Lachnit ve středu v Komunitním centru Prádelna otevřel komunitní knihovnu, která je určena pro pravidelné návštěvníky centra a slouží jako klidné útočiště, prostor, kam se dá posadit s knihou, popř. zde zanechat svoje přečtené knihy a vyměnit je za jiné.

Praha 5: Otevření komunitní knihovny v Komunitním centru Prádelna
Foto: Archiv, Praha 5
Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit otevřel komunitní knihovnu v KC Prádelna

Zároveň je knihovna otevřena při příležitosti konání oblíbených výměnných bazarů pro veřejnost, tzv. swapů, kdy funguje jako místo pro výměnu knih. Projekt komunitní knihovny v Komunitním centru Prádelna byl realizován díky finanční podpoře Pivovarů Staropramen, stálého podporovatele centra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město navyšuje podporu sociálních služeb

11:28 Pardubice: Město navyšuje podporu sociálních služeb

Pardubice i letos pokračují v podpoře sociálních a zdravotních služeb a oproti loňsku ji ještě posíl…