Praha 5 nabídne svým seniorům a zdravotně postiženým občanům novou přepravní službu Taxík Maxík

17.11.2016 13:10 | Zprávy

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p. o. rozšíří nabídku sociálních služeb pro klienty pečovatelské služby - seniory a zdravotně postižené občany z Prahy 5.

Praha 5 nabídne svým seniorům a zdravotně postiženým občanům novou přepravní službu Taxík Maxík
Foto: Praha 5
Popisek: Taxík Maxík

Jak uvádí radní Petr Lachnit „Na základě dobré spolupráce oslovila Nadace Charty 77 příspěvkovou organizaci Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, aby se stala partnerem unikátního projektu Taxík Maxík. Projekt je úspěšně realizován již v některých městech naší republiky.  Nadace Charty 77 z výnosu sbírky, která probíhá na pobočkách vybraných lékáren,  daruje  finanční  prostředky na zakoupení vozů Ford Tourneo Custom pro zajištění přepravy seniorů a zdravotně postižených občanů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Volby

Napadlo vás, že lidí koukají víc do budoucnosti než minulosti? A divíte se? Kdybyste si vedli líp a vedlo se i líp většině lidí, což za vaší vlády nenastalo, nemyslíte, že byste byli u vlády zas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Od 1. prosince se změnila místa, kde můžete odpalovat rachejtle

0:00 Česká Lípa: Od 1. prosince se změnila místa, kde můžete odpalovat rachejtle

Změna zákona výrazně upravuje místa, kde mohou lidé odpalovat rachejtle.