Praha 5 podpořila levnější plavání pro seniory v Aquaparku Barrandov

22.11.2017 8:37

V rámci projektu „Plavání pro seniory za zvýhodněné vstupné“ pořádaného pod záštitou radního JUDr. Petra Lachnita se naši spoluobčané starší 60 let s trvalým pobytem v městské části Praha 5 dočkali pro rok 2018 speciální akce v Aquaparku Barrandov. Od ledna 2018 každé úterý, středu, čtvrtek a pátek od 13,00 do 15,00 hodin zaplatí za 100 minut plavání pouze 50 Kč! Podmínkou je pouze si vyzvednout tzv. plavecký pas.

Praha 5 podpořila levnější plavání pro seniory v Aquaparku Barrandov
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Petr Lachnit v Aquaparku Barrandov
reklama

"Plavecký pas" bude k vyzvednutí dne 12. prosince 2017 na pracovišti Úřadu MČ Praha 5 na adrese Preslova 2213/5 a dále každé pondělí a středu od 8,00 do 18,00 hod. na sociálním odboru ÚMČ Praha 5 na náměstí 14. října 4 v Praze 5, II. poschodí, kancelář č. 216. Tento plavecký pas budou vydávat pracovnice sociálního odboru na základě ověření trvalého bydliště žadatele na MČ Praha 5 a jeho věku.

Jak dodává radní JUDr. Petr Lachnit, Praha 5 je moderní městskou částí, která by měla disponovat širokou nabídkou volnočasových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel. „Počet seniorů dlouhodobě roste a nejen proto pro ně chceme nabídku služeb rozšiřovat. Plavání je sportovní aktivitou, kterou lze provozovat téměř v každém věku. Jsme rádi, že našemu návrhu vyšel Aquapark na Barrandově vstříc. V případě úspěšnosti projektu v něm budeme chtít pokračovat i v dalším roce. Podstatným přínosem tohoto projektu je podpora aktivního života seniorů a umožnění finančně dostupné sportovní aktivity a relaxace. Pro účastníky jde také o možnost, jak navázat nebo posílit vztahy a kontakty s dalšími seniory,“ dodal radní JUDr. Petr Lachnit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Ministr Hamáček udělil výjimku pro obyvatele jablonecké Proseče a libereckých Vratislavic

9:41 Jablonec nad Nisou: Ministr Hamáček udělil výjimku pro obyvatele jablonecké Proseče a libereckých Vratislavic

Místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček udělil v pátek 5. března výjimku z nařízení o omeze…