Praha 5 schválila Akční plán rozvoje sociálních služeb rok na rok 2018

14.12.2017 8:35 | Zprávy
autor: PV

Rada městské části Praha 5 schválila dne 6. prosince 2017 Akční plán rozvoje sociálních služeb a služeb souvisejících v městské části Praha 5 na rok 2018.

Praha 5 schválila Akční plán rozvoje sociálních služeb rok na rok 2018
Foto: Praha 5
Popisek: Radní Prahy 5 Petr Lachnit při předávání ceny při loňského ročníku Antifetfestu

Jak uvedl pro Parlamentní listy radní Městské části Praha 5 pro sociální oblast JUDr. Petr Lachnit „Samotné tvorbě akčního plánu předcházela činnost tří pracovních skupin, které byly orientovány na seniory, osoby se zdravotním postižením, děti, rodinu, mládež, osoby ohrožené sociálním vyloučením, osoby v krizi, etnické skupiny a národnostní menšiny. Poté vytvořený akční plán schválila Řídící skupina komunitního plánování městské části Praha 5. Součástí těchto aktivit byla i realizace dotazníkového šetření u uživatelů a široké veřejnosti s cílem zmapování potřeb občanů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Město zve na den plný zábavy

22:09 Frýdek-Místek: Město zve na den plný zábavy

V pátek 22. května se v Sadech Bedřicha Smetany od 14 do 18 hodin opět uskuteční Den rodiny – společ…