Praha 8: První školní den zasedlo do lavic celkem 991 prvňáčků

02.09.2021 19:53 | Zprávy
autor: PV

V Praze 8 se děti vrátily do všech patnácti základních škol zřizovaných městskou částí. Svůj první školní den v lavicích zažilo 991 prvňáčků.

Praha 8: První školní den zasedlo do lavic celkem 991 prvňáčků
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 8

První školní den to byl však také pro Mgr. Ivu Červeňanskou, novou ředitelku základní školy Mazurská v Praze 8 – Troji. Právě do této školy na první školní den zavítal i starosta Prahy 8 Ondřej Gros (ODS). Starosta popřál nové ředitelce, aby pod jejím vedením škola dobře fungovala a aby do školy rády chodily nejen děti, ale i pedagogický sbor. Především pak popřál všem dětem, aby tento školní rok byl pro ně úspěšný, ničím nenarušovaný, aby se nejen dozvěděly mnoho nových věcí, ale našly i nové kamarády. A také, aby byly zdravé a opatrné ve škole i mimo školu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český Krumlov: Rozpočet na rok 2026 je schválen

7:17 Český Krumlov: Rozpočet na rok 2026 je schválen

Rozpočet na rok 2026 počítá s příjmy 588,4 milionu a výdaji 598,5 milionu korun. Vyšší výdaje budou …