Praha: V Suchdole budou rekonstruovat vozovky

29.11.2018 9:16 | Zprávy
autor: PV

Rada hl. m. Prahy chválila záměr vypsání veřejné zakázky na rekonstrukci vybraných vozovek a chodníků v Novém Suchdole, které jsou po pokládce inženýrských sítí v havarijním stavu. Odhadovaný propočet nákladů činí 44 311 000 Kč bez DPH.

Praha: V Suchdole budou rekonstruovat vozovky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

Opravami včetně odvodnění projdou ulice U myslivny, Nad Spáleným mlýnem, Keltů, U Roztockého háje, Rýznerova, Nad mohylou, Zákolanská, Za rájem a Armádní. Rekonstrukcí vozovek se výrazně zlepší úroveň technické vybavenost ve jmenované oblasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Jak víte, že máte u Moravce stopku?

Máte proto nějaký důkaz? To, že si vás třeba teď nepozval podle mě žádný důkaz není. A o jaké hierarchii mluvíte? Cožpak si poslanci nejsou rovni a jejich hlas a slova nemají stejnou váhu? To mě teda docela vyděsilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Komplexní řešení parkování v Pardubičkách

19:45 Pardubice: Komplexní řešení parkování v Pardubičkách

Zastupitelstvo městského obvodu Pardubice IV jednomyslně vzalo na vědomí koncepci dopravy v klidu v …