Příbram: Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku

11. 10. 2019 9:15

V tomto týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku.

Příbram: Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Příbram má být městem kultury, zábavy a sportu. Na naplnění sloganu se dlouhodobě pracuje. Přispět k tomuto cíli má Městské kulturní centrum (MKC), jehož úkolem je nejen kulturní projekty připravovat, ale také spolupracovat s ostatními pořadateli a jednotlivé akce koordinovat.

„Zřízení Městského kulturního centra bylo jednou z priorit. Slibujeme si od tohoto kroku více zajímavých, a především žánrově různorodých akcí, které obyvatelům našeho města zpestřují život. Centrum má nové, příjemné prostory, kde budou jistě přicházet úžasné myšlenky na povzbuzení kulturního života ve městě. Přeji týmu MKC, aby se jim zde dobře pracovalo,“ řekl při návštěvě nových prostor MKC starosta Jan Konvalinka.

Městské kulturní centrum má kancelář v budově Špalíčku ve Špitálské ulici. „Jsme rádi, že jsme mohli po potřebných úpravách otevřít kancelář Městského kulturního centra. Řešit se odtud budou akce města, jako například v současné době koncert PSH, na který zveme 19. října do příbramského skateparku. Dveře centra jsou otevřeny každému, kdo má nápad, jak obohatit kulturní život v našem městě,“ uvedl vedoucí MKC Vlastimil Ševr.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Litoměřice: Usnesení soudu nemá vliv na platnost a závaznost referenda

6:32 Litoměřice: Usnesení soudu nemá vliv na platnost a závaznost referenda

Usnesení Krajského soudu v Ústí nad Labem nemá vliv na platnost a závaznost referenda, konaného 8. l…