Příbram: Místostarosta Buršík si prošel sportovní zařízení města

20. 11. 2018 18:15

Do gesce 1. místostarosty Martina Buršíka spadají mimo jiné Sportovní zařízení města Příbram. V minulém týdnu se Martin Buršík setkal s ředitelem SZM Janem Slabou, a společně diskutovali o chodu a potřebách této organizace.

Příbram: Místostarosta Buršík si prošel sportovní zařízení města
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

„Sportovní zařízení jsou rozsáhlou organizací, s jejíž činností se postupně seznamuji. S panem Slabou jsme prošli zázemí zimního stadionu i aquaparku, dále areál Nového rybníku a pohovořili jsme o dalších střediscích SZM,“ uvedl k setkání místostarosta Buršík.

Zatímco do zimního stadionu se v posledních letech investovalo, je zde nové sociální zařízení, kabiny, osvětlení…, zázemí aquaparku na svoji rekonstrukci čeká. „Při této návštěvě mě zajímalo především provozní zázemí. Aquapark vypadá sešle již při prvním pohledu, a ani zázemí skryté veřejnosti na tom není jinak. Nyní tedy bude na rozhodnutí zastupitelstva, jak rozsáhlou variantu rekonstrukce zvolí,“ zhodnotil nedobrý stav aquaparku Martin Buršík.

První návštěva nového místostarostu tedy ujistila, že provedený audit poukazující na řadu nedostatků je třeba brát vážně. „V tomto okamžiku musím říci, že práce SZM je velice složitá, vyžaduje spoustu energie a dobré koordinace. Myslím, že ředitel Slaba tuto práci zvládá, a věřím, že budeme dobře spolupracovat,“ dodal místostarosta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Valašské Meziříčí: Jarní úklid začne v polovině března, dříve to není možné

21:49 Valašské Meziříčí: Jarní úklid začne v polovině března, dříve to není možné

Ve dnech 18. března až 13. dubna se ve Valašském Meziříčí uskuteční organizovaný jarní úklid. Od 11.…