Prostějov: Motivy na vánoční kelímky hodnotila v prvním kole odborná komise

26.05.2023 13:05 | Tisková zpráva

Celkem 47 prací ze dvou kategorií obdržela hodnotící komise ve výtvarné soutěži o nejlepší grafický návrh na vratné kelímky. Ty by chtělo město začít používat už o letošních adventních trzích.

Prostějov: Motivy na vánoční kelímky hodnotila v prvním kole odborná komise
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

„V kategorii dětí a žáků mateřských a základních škol k nám dorazilo 17 prací, a to konkrétně ze základních škol Jana Železného a Dr. Horáka. V kategorii středních škol a ZUŠ jsme přijali 30 návrhů. Velmi mile nás potěšilo, jak jsou děti a studenti šikovní, opravdu je z čeho vybírat a některé grafické návrhy ZUŠ a ArtEconu bychom využili i při jiné příležitosti než na vánoční trhy. Jde nám také o to, aby se lidé při užívání si atmosféry trhů cítili dobře a aby to byly naše děti, kterým dáváme šanci, aby na kelímcích prezentovaly svůj talent a dovednosti,“ říká 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová s tím, že do druhého kola postupuje 5 prací z kategorie střední školy a ZUŠ a 1 práce z kategorie MŠ a ZŠ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Migrace

Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Modernizované dopravní hřiště se otevřelo veřejnosti

10:23 České Budějovice: Modernizované dopravní hřiště se otevřelo veřejnosti

V pondělí 5. května bylo slavnostně otevřeno a zpřístupněno veřejnosti dopravní hřiště v ulici Karol…